Ni Hotel Lara

Ni Hotel Lara, Eylül 2021 ayından itibaren Antalya’nın en güzel lokasyonlarından Lara semti – Barınaklar bölgesinde yerli ve yabancı ziyaretçilerimize 25 oda ile hizmet vermektedir. Modern mimarisi ve steril oda konsepti ile dizayn edilen hotelimizin her zaman hedefi ve misyonu, yüzde 100 hizmet kalitesi ile misafir memnuniyetidir.

Hotel konseptimiz oda kahvaltı şeklinde olup, mutfağımız farklı lezzetleri sunma konusunda da misafirlerimizin taleplerini yerine getirebilmektedir. Otelimizin tüm personeli Covid-19 eğitimlerini alarak güncel sağlık mevzuatına bağlı tedbirlere uygun bir şekilde ‘Güvenli Turizm’ standartlarında hizmet vermektedir.

Misafirlerimiz hotel içinde şık loby ve barımızdan hizmet alabilmekte ve ayrıca mutfağımızın eşsiz lezzetleriyle de özel tadımlar yapabilmektedir. Konaklamanın en konforlu haliyle misafirlerimizi Lara Barınaklar mevkiinde buluşturduğumuz hotelimizde, tecrübeli personellerimiz güler yüzlü sıcak hizmetleri ile siz değerli ziyaretçilerimizi beklemektedir.

Standard Room